ترانسفورماتورهای توليد شده در گروه ايران ترانسفـو بنا به درخواست مشتـری به صورت نصـب Indoor و outdoor طراحي و توليد می شوند که قابليت نصب روي ريل ،‌ چرخ ، ‌به صورت مستقيم روي فونداسيون و پايه های سورتمه ای را دارا می باشند. رعايت نکاتي همچون اطمينان از صحت سيستم تهويه و رعايت فواصل در نصب Indoor ،‌ فونداسيون نصب هموار و مسطح و مقاوم در برابر زلزله ،‌ محيط مقاوم در برابر نفوذ رطوبت و اطمينان از عدم امکان حرکت ترانسفورماتور روي فونداسيون، در نصب آن ضروري می باشد.
اجزاء و اتصالات و تجهيزات ترانسفورماتورهاي روغنی در هنگام حمل به صورت جداگانه به سايت منتقل شده و می بايست در محل، نصب و مونتاژ گردند. اين شرکت با استفاده از پرسنل متخصص و با تجربه و براساس استانداردها و دستورالعمل هاي شرکت زيمنس و ايران ترانسفو و دارا بودن ابزار آلات و تجهيزات کافي آمادگي نصب ترانسفور ماتور و تجهيزات آن شامل بلوک رادياتورها ، منبع انبساط ،‌برجک و بوشينگ ، اتصالات و لوله کشي ،‌تجهيزات حفاظتي و کنترلي ،‌ تابلو فرمان و کابل کشي هاي آن ،‌کيسه هوا ، ‌رطوبت گير و نصب دستگاه (On Line Gas M monitoring (OLGM و همچنين انجام وکيوم ،‌ شارژ و سيرکولاسيون روغن را دارا می باشد.
همچنين اين شرکت علاوه بر ترانسفورماتورهاي ساخت گروه ايران ترانسفو ، آمادگي نصب ترانسفورماتورهای ساخت ساير سازندگان را نيز دارا میباشد.

برای ثبت درخواست می توانید با شماره تلفن 02188348198 تماس حاصل فرمایید،
و یا با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ارسال فرمائید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگو شما می باشند.

    Your Name (*)

    Your Email (*)

    Subject

    Your Message